Pomoc na drodze 24h:
+48 501 129 122
Infolinia
801 129 122
ul. Tadeusza Gajcego 2,
60-461 Poznań
[licznik_srednioteminowy]

PREZENTOWANA STAWKA ZAWIERA PODATEK VAT 23%. ZAKŁADANY LIMIT TO 2500 KM / 30 DNI

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegóły oferty i jej dostępność potwierdzane będą przez pracownika wypożyczalni CarWay, w drodze indywidualnych uzgodnień.

CarWay Fleet Express

Potrzebujesz samochodu dla swojej firmy, zatrudniasz nowego pracownika, nie prowadzisz działalności gospodarczej, a potrzebujesz samochód do codziennego użytkowania? CarWay Fleet Express to rozwiązanie dające możliwość wynajmu samochodu w okresie od kilku miesięcy do kilku lat. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, a przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Formularz zapytania ofertowego

* - Wśród przyszłych klientów, którzy odpowiedzą na powyższe pytanie losujemy rabaty, bezpłatne dni wynajmu, podstawienia, odbiory, dodatkowe wyposażenie itp. Prosimy wpisać dokładnie w jaki sposób dowiedzieli się Państwo o naszej firmie i jak trafili na naszą stronę (np. nazwa wyszukiwarki, informacji telefonicznej, książki teleadresowej, polecenie przez znajomego, link z innej strony lub inna reklama). Dziękujemy!
** - Pole wymagane
*** - Zakaz wyjazdu do następujących krajów: Rosja (+ obwód Kaliningradzki), Białoruś, Ukraina, Albania, Mołdawia.
Wskazane w treści formularza dane osobowe użytkownika przetwarzane będą w celu udzielenia użytkownikowi odpowiedzi na zapytanie o ofertę. Administratorem danych użytkownika jest AKM, ul. Tadeusza Gajcego 2, 60-461 Poznań. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania oraz wniesienia żądania zaprzestania ich przetwarzania.