CarWay

Wynajem aut osobowych i dostawczych – Łódź

Wypożyczalnia samochodów Carway Łódź kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz firm. Umożliwia to nasz niezwykle bogaty i stale rozwijany park maszynowy samochodów osobowych oraz dostawczych, którym dysponuje nasza wypożyczalnia. Możemy zapewnić auta ekonomiczne – idealne do poruszania się po mieście, wynajem samochodów reprezentacyjnych oraz dostawczych i busów.

Oferując Klientom wynajem samochodów, pragniemy zapewnić im pełen komfort oraz bezpieczeństwo. Dlatego też wszystkie nasze pojazdy na wynajem poddawane są regularnym kontrolom, a ich stan techniczny jest nienaganny. Z kolei wyposażenie aut umożliwia transport nie tylko bezpieczny, ale i wygodny. Klimatyzacja, ABS, wspomaganie kierownicy, poduszki powietrzne czy radio CD to niektóre z udogodnień, jakie zapewniamy w ramach wyposażenia aut, które udostępnia nasza wypożyczalnia. Poza tym, na życzenie Klienta, wyposażenie samochodu może zostać wzbogacone o bagażnik dachowy, foteliki dla dzieci, nawigacje GPS czy łańcuchy śnieżne. Wygodę podróżowania przy użyciu naszych aut stawiamy na równi z ich bezpieczeństwem i absolutną sprawnością.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań Klientów w wypożyczalni Carway w Łodzi proponujemy różne opcje wynajmu samochodów. W zależności od potrzeb, oferujemy wynajem aut krótko-, średnio- lub długoterminowy. Nasza wypożyczalnia aut działa nie tylko na terenie miasta Łódź, ale także w innych regionach kraju. Usługi wynajmu, obejmująca auta osobowe oraz dostawcze, świadczyć możemy również za granicą.

Wypożyczalnia samochodów – korzystne warunki

Nasza oferta wynajmu aut osobowych i dostawczych to znakomita propozycja w szczególności dla osób i firm, zamieszkujących Łódź i okolice, rozpoczynających działalność, jak też pragnących rozbudować swoją flotę samochodów. Dzięki nam, dysponując wynajętymi samochodami, będą oni mogli w pełni skupić się nad rozwojem własnego biznesu, bez konieczności martwienia się o takie formalności, jak serwis i przegląd auta, wymiana opon czy ubezpieczenia. Decyzja o wynajmie samochodu to w praktyce duża oszczędność, szczególnie dla początkujących firm. Jedyne obowiązki wynikające z wypożyczenia aut to stała miesięczna rata najmu oraz pokrycie niezbędnych kosztów bieżących eksploatacji samochodu, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy. Niewysoka opłata za wynajem pojazdu sprawi, że nie będzie trzeba angażować w eksploatację samochodu większego kapitału i naruszać zdolności kredytowej.

Wypożyczalnia Carway na terenie Łodzi, jak i innych miast w Polsce, oferuje także wynajem samochodów zastępczych na czas naprawy, jaką będzie przechodzi samochód Klienta.

Zapraszamy do współpracy!