CarWay

Wypożyczalnia aut – korzystne warunki – Katowice

Interesuje Cię wynajem samochodu w Katowicach, na korzystnych warunkach? Zapraszamy do skorzystania z propozycji, jaką przedstawia wypożyczalnia Carway Katowice! Jesteśmy przekonani, że nasza oferta samochodów na wynajem pod każdym względem sprosta Twoim oczekiwaniom. Co proponujemy w ramach usług, które oferuje nasza wypożyczalnia?

Przede wszystkim realizujemy wynajem samochodów osobowych, jak i dostawczych na dowolny odcinek czasu. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz samochodu do rozkręcenia biznesu, czy też interesuje Cię wynajem większej ilości aut, celem poszerzenia własnej działalności. Warto pamiętać, że decyzja o wynajmie samochodu, to duża oszczędność, szczególnie dla początkujących firm. Nasze pojazdy – osobowe i dostawcze – w każdym przypadku sprawdzą się w 100%! Sam wybierzesz markę i model auta, jak również poszczególne parametry, np. przewidywany przebieg, miejsce odbioru czy wspomniany okres najmu. Nasza wypożyczalnia w Katowicach zapewnia kompleksową obsługę w zakresie wynajmu samochodów osobowych i dostawczych, która jest dostosowywana do indywidualnych wymagań oraz oczekiwań Klientów.

Nasz park maszynowy posiada takie samochody, jak:


  • Ford (Focus, Mondeo, Ranger XLT),
  • Renault (Clio, Twingo, Trafic, Master),
  • Citroën (C1, C5, Berlingo),
  • Peugeot (207, 308, 508, Expert),
  • Škoda (Fabia, Octavia, Yeti),
  • Hyundai (i30, ix35),
  • Suzuki (Alto),
  • i wiele innych.

Profesjonalny wynajem samochodów

Zarówno w przypadku samochodów osobowych, busów, jak i aut dostawczych, zapewniamy wynajem pojazdów w doskonałym stanie technicznym, które poddawane są regularnym przeglądom. Na bezpieczeństwo oraz wygodę poruszania się wynajmowanymi przez naszą wypożyczalnię samochodami wpływa także ich profesjonalne wyposażenie. Klimatyzacja, ABS, radio CD czy też – na życzenie, foteliki dziecięce bądź nawigacja GPS – to rozwiązania, które gwarantujemy klientom wypożyczającym samochody w naszej wypożyczalni. Wygodę podróżowania przy użyciu naszych aut osobowych i dostawczych stawiamy na równi z ich bezpieczeństwem i stuprocentową sprawnością.

Wypożyczalnia Carway Katowice to także możliwość wynajmu pojazdów zastępczych na czas naprawy. Jeśli  Twoje auto ulegnie kolizji w Katowicach, czy też innym mieście w kraju (posiadamy oddziały w całej Polsce), zgłoś się do nas. Zapewnimy wynajem auta zastępczego – szybko oraz na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki nam, w sytuacji uszkodzenia swojego samochodu nadal zachowujesz nieprzerwaną mobilność. Poruszając się udostępnionym przez nas samochodem, masz możliwość normalnego działania w życiu codziennym.

W celu uzyskania dodatkowych i szczegółowych informacji, dotyczących warunków i możliwości wynajmu aut, jakie oferuje nasza wypożyczalnia zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielstwem w Katowicach.