CarWay

Wypożyczalnia aut dla firm i osób prywatnych - Szczecin


Jeśli poszukujesz profesjonalnej wypożyczalni samochodów w Szczecinie bądź okolicy, wybór firmy Carway będzie doskonałą decyzją!

Nasza wypożyczalnia realizuje wynajem aut średnio oraz długoterminowy, jak również zapewnia pojazdy zastępcze, w przypadku gdy samochód Klienta uległ kolizji.
Ofertę wynajmu samochodów, którą posiada nasza wypożyczalnia kierujemy do firm, jak również do osób prywatnych. Na posiadaną przez nas flotę składają się samochody osobowe oraz dostawcze cenionych marek. W zależności od indywidualnych wymagań, oczekiwań czy też możliwości finansowych, każdy Klient znajdzie w Carway Szczecin idealny pojazd. W ramach usług wypożyczalnia samochodów w Szczecinie proponujemy między innymi takie modele aut, jak:

  • Renault (Clio, Twingo, Trafic, Master),
  • Škoda (Fabia, Octavia, Yeti),
  • Ford (Focus, Mondeo, Ranger XLT),
  • Peugeot (207, 308, 508, Expert),
  • Citroën (C1, C5, Berlingo) oraz wiele innych.


To wyłącznie od Klienta zależy ostateczny wybór marki i typu auta – osobowego, czy dostawczego, jak również składającego się na nie wyposażenia. Wszystkie samochody, jakie udostępnia nasza wypożyczalnia, poddawane są regularnym przeglądom – naszym priorytetem jest bowiem zapewnienie Klientowi bezpiecznej oraz komfortowej jazdy wynajętymi z wypożyczalni Carway autami! Praktycznie Klient troszczy się jedynie o zatankowanie wynajętego samochodu.

Korzystny wynajem samochodu – Szczecin i inne miasta


Wypożyczenie samochodów osobowych czy też dostawczych w Carway Szczecin to doskonała alternatywa dla kupna własnych aut, zwłaszcza w przypadku osób rozpoczynających własną działalność. Wielu Klientów – nie tylko ze Szczecina, dzięki nam, decydując się na wynajem samochodu, mogło do minimum ograniczyć formalności związane z utrzymaniem pojazdów i w pełni zająć się rozwojem swojego biznesu. Opłacają bowiem jedynie stałą miesięczną ratę oraz niezbędne wydatki bieżące użytkowania, jaki generuje samochód, zaś cała reszta spraw, jak ubezpieczenie, serwisowanie itd. jest już po naszej stronie! Takie rozwiązanie dotyczy zarówno w sytuacji wynajmu aut osobowych, jak i dostawczych.

Szczecin, wypożyczalnia aut Carway – zapraszamy osoby prywatne oraz firmy i instytucje z miasta, jak też najbliższej okolicy, do dokładnego zapoznania się z ofertą czasowego korzystania z aut osobowych i dostawczych.

Uwaga!
Oprócz Szczecina, posiadamy odziały także w innych miastach w kraju, np. w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu czy też w Katowicach, dysponujących samochodami osobowymi i dostawczymi na wynajem.

WYNAJEM SAMOCHODÓW

ŚREDNIOTERMINOWY

DŁUGOTERMINOWY

AUTO ZASTĘPCZE

Ktoś rozbił Twój samochód? Mamy dla Ciebie samochód zastępczy na czas naprawy z OC sprawcy.