CarWay

Wypożyczalnia samochodów różnych klas – Białystok

Wypożyczalnia Carway Białystok specjalizuje się w wynajmie aut osobom prywatnym oraz firmom. Szeroki wybór modeli i marek samochodów na wynajem w wariantach osobowych i dostawczych, jakie posiadamy, pozwala nam sprostać oczekiwaniom oraz potrzebom nawet bardzo wymagających Klientów. Jeśli więc szukasz pewnej i doświadczonej wypożyczalni aut w Białymstoku, zapraszamy do nas!

Nasza wypożyczalnia w Białymstoku dysponuje pojazdami osobowymi i dostawczymi na wynajem każdej klasy, o zróżnicowanej wielkości i przeznaczeniu. Proponujemy między innymi ekonomiczne samochody na gaz, diesle oraz auta na benzynę. Posiadamy modele aut idealne do jazdy w mieście, na rodzinne wakacje, a także duże samochody służące jako pojazdy reprezentacyjne. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych oferujemy także wynajem busów oraz samochodów dostawczych.

Wszystkie auta z naszej wypożyczalni odznacza doskonały stan techniczny oraz wygodne wyposażenie, dzięki czemu kierowanie nimi jest bezpieczne i komfortowe. W zależności od potrzeb, zapewniamy wynajem samochodów krótko-, średnio- oraz długoterminowy. W każdym przypadku zapewniamy niezwykle konkurencyjne ceny wynajmu pojazdów. Decydując się na wynajem samochodu z wypożyczalni Carway Białystok, zyskujesz komfort i bezpieczeństwo wynikające z idealnego stanu aut.

Wynajem aut – kompleksowa obsługa

Decydując się na współpracę z Carway Białystok, nie będziesz musiał martwić się o takie rzeczy, jak serwis i przegląd auta, jego ubezpieczenie czy assistance. W ramach usług, które świadczy nasza wypożyczalnia zajmiemy się tymi formalnościami przy wynajmie samochodu! Twoim obowiązkiem będzie jedynie spłata raty najmu oraz pokrycie kosztów bieżącej eksploatacji samochodu, jak na przykład tankowanie.

Oprócz długoterminowego czy średnioterminowego wynajmu auta, Carway proponuje również samochody zastępcze na czas naprawy usterek w pojazdach prywatnych Klienta, które powstały na skutek kolizji czy innego zdarzenia na drodze. Na życzenie, zapewnić możemy także kompleksową oraz profesjonalną pomoc i doradztwo w załatwieniu formalności związanych z likwidacją szkody, jakiej doznał samochód Klienta. Poruszając się udostępnionym przez nas samochodem, będziesz mieć możliwość normalnego działania w życiu codziennym.

Białystok to nie jedyne miasto, w którym wypożyczalnia Carway ma swój oddział z autami na wynajem. Wynajem aut oferujemy także Klientom z Katowic, Warszawy, Gdańska czy też Poznania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.