CarWay

Wypożyczalnia aut – Gdańsk i okolice

Rozpoczynasz własną działalność gospodarczą w Gdańsku lub regionie tego miasta, ale na chwilę obecną nie masz funduszy na zakup niezbędnego auta? Planujesz rozwój swojej firmy i zastanawiasz się nad powiększeniem floty samochodów? Pomożemy Ci w tych tematach! Wypożyczalnia Carway Gdańsk – odwiedź nasz oddział i przekonaj się, jak korzystne warunki na wynajem samochodów (osobowych lub dostawczych) Tobie zaproponujemy!

Decydując się na wynajem pojazdów z naszej wypożyczalni, w znaczny sposób obniżysz koszty związanie z utrzymaniem samochodów. Twoim jedynym obowiązkiem będzie spłata miesięcznej raty najmu oraz pokrycie kosztów bieżących, jakie wymaga samochód – resztą zajmiemy się my! Ubezpieczenia, przeglądy, serwisowanie czy też assistance, nie będą już Cię interesować – dzięki naszej pomocy, w pełni skupisz się – z pomocą już wynajętego samochodu – na prowadzonej działalności!

W każdym przypadku dopasowujemy ofertę wynajmu do indywidualnych wymagań oraz życzeń Klienta. Podaj nam planowaną długość najmu, preferencje co do samochodu, miejsca odbioru i zadania auta, jak i przewidywany przebieg. Przygotujemy propozycję wynajmu takiego samochodu lub samochodów osobowych bądź dostawczych, która bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania!

Wynajem samochodów osobowych i dostawczych – Gdańsk

Na posiadaną przez naszą wypożyczalnię flotę aut w Carway Gdańsk , składają się pojazdy różnego typu. Oferujemy szeroki wybór samochodów osobowych, jak i dostawczych. Dla nas nie ma znaczenia, czy potrzebujesz na wynajem niedużego auta na wyjazdy rodzinne, zainteresowany jesteś samochodami dostawczymi albo elegancką limuzyną, czy też busem do przewozu większej ilości osób – w każdym przypadku nasza wypożyczalnia zapewni Ci odpowiednie auto. Bez względu na rodzaj Twoich wymagań, nasze samochody umożliwią Tobie realizację zamierzeń i planów.

Wszystkie samochody z oferty naszej wypożyczalni w Gdańsku przechodzą regularne badania techniczne, a dzięki swojemu wyposażeniu auta te, zapewniają wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Wygodę podróżowania przy użyciu naszych aut stawiamy na równi z ich niezawodnością i absolutną sprawnością.

Wybrany przez Klienta pojazd, wypożyczalnia może dostarczyć w dowolne miejsce w Gdańsku, jak i każdej innej miejscowości. Wszelkie formalności zrealizować można w trakcie odbioru auta. W przypadku jakichkolwiek pytań, co do obsługi wybranego samochodu, nasi pracownicy zawsze służą fachową i rzetelną poradą.

Na naszą ofertą w Carway Gdańsk składa się także wynajem aut zastępczych na czas naprawy prywatnego samochodu.