CarWay

Wypożyczalnia samochodów – usługi w Krakowie

Poszukujesz wypożyczalni aut na terenie Krakowa, która zapewni Ci profesjonalną oraz korzystną finansowo ofertę wynajmu? Wybór Carway Kraków będzie znakomitą decyzją ze względu na duży wybór samochodów i sprawną obsługę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, na które składa się zarówno średnio- czy też długoterminowy wynajem aut, jak również wypożyczanie samochodów zastępczych, na czas naprawy uszkodzonego pojazdu.

W naszej wypożyczalni samochodów w Krakowie, to Klient wybiera markę i model pojazdu oraz jego parametry (m.in. przypuszczalny przebieg, miejsce odbioru i zadania auta oraz czas najmu), dzięki czemu ostateczna opcja wynajmu auta, będzie pod każdym względem spełniała jego oczekiwania oraz życzenia. Tym bardziej, że Klient jest zawsze informowany o parametrach samochodu, na wynajem którego się decyduje.

Każdy samochód wypożyczany w Carway Kraków, gwarantuje bezpieczną oraz komfortową jazdę. Dzieje się tak za sprawą regularnych przeglądów, jakim poddawane są auta oraz, stanowiącym ich wyposażenie, udogodnieniom. Obok standardowych rozwiązań w naszych autach typu: poduszki powietrzne, klimatyzacja, ABS czy radio CD, nasze samochody wyposażone mogę być także w nawigację GPS, foteliki dziecięce czy też bagażniki na dach. Wszystko po to, aby w pełni sprostać wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów, korzystającym z aut, które posiada nasza wypożyczalnia! Wygodę podróżowania, przy użyciu samochodów osobowych i dostawczych oferowanych przez naszą wypożyczalnię, stawiamy na równi z ich bezpieczeństwem i stuprocentową sprawnością.

Wynajem aut cenionych producentów

W ofercie naszej wypożyczalni w Krakowie dostępne są takie marki samochodów, jak:

  • Citroën (C1, C5, Berlingo),
  • Suzuki (Alto),
  • Renault (Clio, Twingo, Trafic, Master),
  • Škoda (Fabia, Octavia, Yeti),
  • Peugeot (207, 308, 508, Expert)
  • Ford (Focus, Mondeo, Ranger XLT),
  • Hyundai (i30, ix35)
  • i wiele innych.

Wybór pomiędzy tyloma samochodami (osobowymi i dostawczymi) pozwala Klientowi wybrać pojazd, do którego jest przyzwyczajony lub taki, który odpowiada jego bieżącym potrzebom.

Szeroki wybór aut osobowych, dostawczych czy też busów na wynajem – w doskonałym stanie technicznym – powoduje, że cieszymy się uznaniem i zaufaniem wielu Klientów, nie tylko na terenie Krakowa. Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych Carway posiada bowiem swoje oddziały również w takich miastach jak Wrocław, Poznań, Szczecin, Warszawa czy Katowice. Praktycznie jesteśmy w stanie umożliwić wynajem samochodu Klientom we wszystkich dużych aglomeracjach w Polsce.

Jeśli więc interesuje Cię profesjonalny oraz korzystny finansowo wynajem samochodu – bez względu na miejsce zamieszkania, czy też prowadzenia swojej działalności, zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych samochodów osobowych i dostawczych! Natomiast w przypadku wynajmu aut zastępczych na czas naprawy, nasza wypożyczalnia może także udzielić profesjonalnej pomocy prawnej w likwidacji szkody, której uległ Twój samochód.