Wypożyczalnia samochodów CarWay

Wypożyczalnia aut we Wrocławiu – korzystna oferta

Carway to doświadczona i renomowana wypożyczalnia samochodów, która na terenie Wrocławia oraz jego okolicy zapewnia profesjonalny, kompleksowy wynajem pojazdów. Wypożyczamy auta osobowe oraz dostawcze firmom oraz osobom prywatnym (także jako samochody zastępcze na czas naprawy).

Nasza flota samochodów na wynajem we Wrocławiu zawiera szeroki wybór aut osobowych, dostawczych oraz busów. Są to samochody w doskonałym stanie technicznym, poddawane regularnym przeglądom. Wyposażenie pojazdów osobowych i dostawczych na wynajem oferowanych przez wypożyczalnię Carway Wrocław zapewnia bezpieczną i wygodną podróż w każdych warunkach. Składają się na nie m.in. takie udogodnienia, jak klimatyzacja, radio CD, nawigacja GPS bądź poduszki powietrzne. Wygodę podróżowania przy użyciu naszych aut osobowych i dostawczych na wynajem stawiamy na równi z ich bezpieczeństwem i stuprocentową sprawnością.

Samochody z Carway Wrocałw wynajmujemy na dowolny, wybrany przez Klienta okres. Może to być wypożyczenie samochodu krótko-, średnio- lub też długoterminowe. Auta podstawiamy w każde miejsce we Wrocławiu i jego okolicy. Wszelkie formalności przy wynajmie samochodów załatwione będą przy odbiorze pojazdu.

Wypożyczenie samochodu – zwłaszcza długoterminowe, to doskonała alternatywa wobec zakupu pojazdu w kredycie czy też poprzez leasing. Całkowity koszt utrzymania wynajmowanego auta to wyłącznie opłata za ratę najmu oraz wydatki bieżące, na przykład na benzynę. Całą resztą, czyli przeglądami, ubezpieczeniem czy serwisowaniem samochodu zajmuje się nasza wypożyczalnia! Decyzja o wynajmie auta to w praktyce duża oszczędność, szczególnie dla początkujących firm.

Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy

Z kolei wynajem samochodu zastępczego to oferta, którą nasza wypożyczalnia kieruje do osób, które na skutek kolizji drogowej, będąc stroną poszkodowaną, uszkodziły swoje auto. Jeśli pojazd na co dzień był wykorzystywany do prowadzenie działalności gospodarczej, czy też wyjazdów do pracy lub na rehabilitację, prawo zapewnia możliwość wynajęcia, na czas jego naprawy, auta zastępczego. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty aut na wynajem, zapewnimy Ci nie tylko odpowiedni samochód zastępczy, ale także pomoc w formalnościach związanych z likwidacją szkody dotyczącej Twojego auta. Poruszając się udostępnionym przez nas samochodem, będziesz mieć możliwość normalnego funkcjonowania w życiu codziennym.

Wypożyczalnia samochodów Carway, oprócz oddziału w mieście Wrocław, posiada także swoje przedstawicielstwa w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie i innych miastach w kraju.

Zapraszamy do współpracy!