CarWay

Wypożyczalnia samochodów – oferta z Lublina

Twoje auto jest w naprawie, a Ty poszukujesz samochodu zastępczego? Zamierzasz wynająć większą ilość pojazdów dla swojej firmy? A może interesuje Cię wypożyczenie auta do przewozu pracowników? W każdym przypadku wypożyczalnia Carway zapewni Ci profesjonalną pomoc w zakresie wynajmu aut osobowych, dostawczych lub busów na terenie miasta Lublin i okolic.

Wypożyczalnia samochodów Carway, mająca swój oddział także w mieście Lublin, to doświadczona oraz ciesząca się renomą firma. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Przekonaj się, jak wynajęcie auta w Carway może pozytywnie zmienić Twoje życie!

Do Twojej dyspozycji oddajemy ogromny wybór samochodów osobowych, dostawczych oraz busów. W zależności od własnych potrzeb oraz wymagań, znajdziesz w naszej wypożyczalni pojazd, który idealnie będzie im odpowiadał! Carway Lublin specjalizuje się w wynajmie aut średnioterminowym (do 23 miesięcy) oraz długoterminowym (minimum 24 miesiące). Jeżeli więc interesuje Cię dobry samochód do wynajmu na dłuższy czas, nasza wypożyczalnia zaproponuje Tobie odpowiednie rozwiązanie.

Wynajem aut różnych marek

Nasza wypożyczalnia samochodów posiada pojazdy różnych marek i klas. Znaleźć tu można zarówno auto nadające się do celów reprezentacyjnych, jak też doskonale radzące sobie na miejskich ulicach. Oferujemy samochody na benzynę, jak i na gaz oraz z silnikiem diesla. Oferowane przez nas auta osobowe, dostawcze oraz busy znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym. W skład naszej floty wchodzą między innymi samochody:

  • Renault (Clio, Twingo, Trafic, Master),
  • Ford (Focus, Mondeo, Ranger XLT),
  • Peugeot (207, 308, 508, Expert),
  • Fiat (Ducato),
  • Citroën (C1, C5, Berlingo), Chevrolet oraz wiele innych.

Auto zastępcze na czas naprawy to z kolei oferta proponowana osobom, których pojazd uległ uszkodzeniu na skutek kolizji czy innego zdarzenia drogowego. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz szeroki wybór samochodów zastępczych. Dlatego też w tym zakresie możemy zapewnić Klientom kompleksową obsługę i zaoferować wynajem samochodu zastępczego, najbardziej adekwatnego do ich bieżących potrzeb. Składa się na nią nie tylko dostarczenie odpowiedniego pojazdu, ale także fachowa pomoc w załatwianiu formalności związanych z likwidacją szkody. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji, dotyczących wynajmu aut zastępczych w Lublinie. Pamiętaj zatem, że w razie uszkodzenia Twojego samochodu, możesz liczyć na naszą pomoc.

UWAGA!

Nasza wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych działa na terenie całej Polski. Lublin, Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa czy Szczecin to zaledwie część miast, w których mamy swoje oddziały.