Wypożyczalnia samochodów CarWay

Czym jest wynajem długoterminowy

wynajem samochodowInteresuje Cię wynajem samochodów dla firmy? Chcesz wypożyczyć auto na czas naprawy prywatnego pojazdu? Bardzo dobrze trafiłeś! Nasza wypożyczalnia samochodów – Carway, pomoże Ci  rozwiązać te problemy! Oferujemy wynajem samochodów na terminy odpowiadające potrzebom klientów.

Realizujemy wynajem aut osobowych, jak i dostawczych, na terenie całego kraju, za każdym razem dostosowując usługi do wymagań oraz oczekiwań Klienta! Jeśli znajdziesz się w sytuacji, gdy pilnie będzie Tobie potrzebny dodatkowy samochód, wypożyczalnia Carway zaoferuje Ci auto lub nawet kilka aut, adekwatnie do Twoich oczekiwań.


Zaletą, którą wyróżnia się nasza auto wypożyczalnia są niemal dowolne terminy korzystania przez klientów z naszych samochodów. Wśród firm oraz osób prywatnych, które regularnie korzystają z naszych usług, szczególnym zainteresowaniem cieszy się wynajem samochodów średnio- oraz długoterminowy. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnego leasingu pojazdów. Klasyczny wynajem długoterminowy trwa minimum 24 miesiące. Ten sposób dostępu do samochodu jest zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem niż kosztowny zakup i utrzymywanie własnej floty samochodów. W sytuacji długoterminowego wynajmu przyjmuje on formę outsourcingu, czyli w tym przypadku, powierzenia spraw związanych z obsługą serwisową aut, firmie zewnętrznej. Długoterminowy wynajem samochodów ma więc wiele zalet praktycznych i ekonomicznych. Długoterminowy okres, na który wynajmowane jest auto pozwala Klientowi spokojnie działać, zamiast zastanawiać się, gdzie za chwilę wypożyczyć kolejny samochód.


Korzystając z wynajmu długoterminowego, jaki oferuje nasza wypożyczalnia, będziesz mógł skupić się całkowicie na swojej działalności, bezpiecznie planując rozwój i inwestycje. Gwarantujemy kompleksową obsługę serwisową samochodu (np. zmian opon, przeglądy okresowe, ubezpieczenia, inne naprawy itd.), za którą nie ponosisz żadnych kosztów! Nie będziesz miał też do czynienia z innymi nieprzewidzianymi kosztami użytkowania auta, jak opłaty wstępne, manipulacyjne, oprocentowania czy ubezpieczenia. Wynajem auta lub kilku aut to realne, a nie jedynie deklarowane korzyści.

Wynajem aut zastępczych

wynajem samochodów

Nasz oferta wynajmu samochodów dotyczy także sytuacji awaryjnych. Wypożyczalnia aut Carway nastawiona jest zarówno na obsługę firm, jak i Klienta indywidualnego. Dlatego też posiadamy w swojej ofercie auta zastępcze, na czas naprawy. Nasze doświadczenie z zakresu wynajmu samochodów zastępczych budzi zaufanie i gwarantuje zadowolenie z wybranej usługi oferowanej przez naszą wypożyczalnię.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat proponowanych przez wypożyczalnię Carway usług, skontaktuj się z naszymi konsultantami – telefonicznie lub w formie mailowej.

 

 

WYNAJEM SAMOCHODÓW

ŚREDNIOTERMINOWY

DŁUGOTERMINOWY

AUTO ZASTĘPCZE

Ktoś rozbił Twój samochód? Mamy dla Ciebie samochód zastępczy na czas naprawy z OC sprawcy.

 

Zadaj pytanie