CarWay

Wypożyczalnia aut – atrakcyjne ceny, szeroki wybór samochodów

wypożyczalnia autChcesz wynająć samochód dla swojej firmy lub wypożyczyć odpowiadający Twoim wymaganiom samochód zastępczy z powodu naprawy własnego auta? Trafiłeś na stronę, która pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy! Wypożyczalnia samochodów Carway oferuje usługę polegającą na wynajmie samochodów osobowych bądź dostawczych na terenie całego kraju w zależności od potrzeb naszych Klientów. Specjalizujemy się w wynajmie średnioterminowym (1-23 miesięcy) oraz wynajmie długoterminowym (minimum 24 miesiące).

Nasza wypożyczalnia samochodów jest alternatywą dla zakupu własnego pojazdu. Tyczy się to szczególnie takich okoliczności jak rozpoczęcie działalności gospodarczej czy potrzeba sezonowego uzupełnienia własnej floty. Jest to opłacalna inwestycja, ponieważ nasi Klienci nie ponoszą kosztów ubezpieczenia, serwisowania samochodu i wielu innych opłat, co byłoby nieuniknione w przypadku kupna pojazdu na własność. Jako nasz Klient, opłacasz jedynie stałą miesięczną ratę najmu oraz niezbędne koszty bieżące. Carway dostosowuje warunki najmu do indywidualnych wymagań Klienta co sprawia, że nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Nasi Klienci mogą wybrać długość najmu, markę i model samochodu oraz jego wyposażenie.

Wypożyczalnia aut Carway nastawiona jest zarówno na obsługę firm, jak i klienta indywidualnego, dlatego posiadamy taką usługę jak auto zastępcze na czas naprawy. Nasze doświadczenie z zakresu wynajmu pojazdów zastępczych budzi zaufanie i gwarantuje zadowolenie z wybranej usługi.

Warunkiem skorzystania z naszej oferty jest wiek od 21 lat i aktualne od ponad roku prawo jazdy. W stawkę najmu wliczone jest AC i OC, sezonowa zmiana opon oraz koszty serwisowania.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę każdego Klienta i zapewnienie mu bezpiecznego wynajmu samochodów, które stanowi najprostszy i najtańszy sposób ich użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną i dostępnym cennikiem.

Życzymy bezpiecznej i przyjemnej podróży!

Proszę pamiętać o zdaniu czystego i zatankowanego samochodu!

 

WYNAJEM SAMOCHODÓW

ŚREDNIOTERMINOWY

DŁUGOTERMINOWY

AUTO ZASTĘPCZE

Ktoś rozbił Twój samochód? Mamy dla Ciebie samochód zastępczy na czas naprawy z OC sprawcy.

 

Zadaj pytanie