Pomoc na drodze 24h:
+48 501 129 122
Infolinia
801 129 122
ul. Tadeusza Gajcego 2,
60-461 Poznań
O firmie
Długoterminowy i krótkoterminowy wynajem aut

Należąca do nas wypożyczalnia aut zawiera przekrojową ofertę wynajmu aut z każdej klasy i ze zróżnicowanymi pojemnościami silnika. Zalety firmy Carway to wyjątkowo atrakcyjne oferty cenowe – w kwestii wynajmu pojazdów dla klientów indywidualnych, długoterminowego użyczania samochodów firmom, wynajmu busów, a także oferowania aut zastępczych dla osób, które są poszkodowanymi w kolizjach. Nasza flota liczy obecnie ponad 150 aut, samochodów osobowych i dostawczych w różnych klasach, dzięki czemu wybór optymalnego samochodu dla Państwa potrzeb będzie jeszcze łatwiejszy. Oferujemy naszym klientom samochody osobowe oraz busy następujących marek: Volkswagen, Peugeot, Nissan, KIA, Skoda, Citroen, Opel, Ford czy Suzuki. Dążąc do zapewnienia kompleksowego, pełnowymiarowego i prestiżowego modelu usług rent-car, nasza firma oferuje swoim klientom:

  • krótkoterminowy wynajem aut osobowych,
  • wynajem średnioterminowy,
  • wynajem długoterminowy,
  • wynajem busów i samochodów dostawczych,
  • pojazd zastępczy na czas naprawy własnego samochodu, finansowany z OC sprawcy.
Home 3
Wynajem samochodów
Carway prezentuje ofertę wynajmu samochodów – ceny zaczynają się już od 75zł za dobę. Wysokiej jakości auta, idealny stan techniczny. Zapraszamy do zapoznania się z flotą pojazdów oraz warunkami wynajmu!
Home 2
Średnioterminowy
Wynajem średnioterminowy - propozycja dla początkujących przedsiębiorców. Carway przejmuje na siebie wszystkie formalności związane z użytkowaniem floty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!
Home 1
Długoterminowy
Wypożyczenie samochodów na minimum 24 miesiące – optymalna oferta dla biznesu. Car rental i car fleet management tylko w Carway! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami...