Pomoc na drodze 24h:
+48 501 129 122
Infolinia
801 129 122
ul. Tadeusza Gajcego 2,
60-461 Poznań

Przemieszczanie się bez ograniczeń – zazwyczaj myślimy w tym momencie o własnym samochodzie, który z pewnością posiada już większość z nas. Jednak kiedy weźmiemy pod uwagę uciążliwość podróży do oddalonego miasta i czas, często decydujemy się na przelot samolotem i tu, kiedy już jesteśmy na miejscu, świetnym rozwiązaniem jest wynajem auta. W zależności od oczekiwań wynajem samochodów osobowych średnioterminowy, długoterminowy lub krótkoterminowy nie jest już problemem.

Jesteście w Poznaniu? Polecamy skorzystanie z naszej wypożyczalni samochodów CARWAY – ul. Tadeusza Gajcego 2, 60-461 Poznań tel. 501 129 122, gdzie każdy klient – niezależnie od tego, czy jest osobą prywatną, czy też reprezentuje firmę – może wynająć samochód osobowy w klasie dostosowanej do wymagań i potrzeb. Do Waszej dyspozycji są również samochody typu SUV, LCV, Pick-Up, Bus i CV. Wszystkie pojazdy są ubezpieczone i znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym. Naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższa dbałość o Wasze bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Mapa dojazdu w Poznaniu:

Takie same propozycje posiadamy w naszym oddziale regionalnym w Warszawie (CarWay, ul Lubartowska 19/U1, 04-326 Warszawa, tel. 501 129 122).

Lokalizację oddziału w Warszawie przedstawiamy na poniższej mapie:

Ponadto, niezależnie od miejscowości, w których funkcjonują nasze oddziały (Poznań, Warszawa, Wrocław, Łódź, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin), oferujemy w ramach programu Rent Car pojazdy zastępcze dla klientów, którym przydarzyły się np. awarie ich własnych samochodów lub inne niefortunne zdarzenia na drodze.