Pomoc na drodze 24h:
+48 501 129 122
Infolinia
801 129 122
ul. Tadeusza Gajcego 2,
60-461 Poznań
Wynajem samochodów osobowych

Współczesne realia wymagają od nas pełnej mobilności, o którą trudno bez własnego samochodu. Dojazdy do pracy, dowiezienie dziecka do szkoły, wyjazd do centrum handlowego na zakupy – te i wiele innych czynności, do których wykorzystujemy swój pojazd, to nieodłączny element naszego życia. Zdając sobie sprawę z tego oczywistego faktu, warto rozpatrzyć możliwość wynajmu samochodu. Wypożyczalnia aut stanowi doskonałą alternatywę dla zakupu samochodu oraz leasingu. Między innymi dlatego z ofert wypożyczalni na terenie całego kraju korzysta tak wielu klientów, którzy nie chcą inwestować w zakup własnego auta oraz koszty związane z jego eksploatacją. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy pragną korzystać z usług wynajmu samochodu, wypożyczalnia aut osobowych Carway oferuje szeroki zakres usług z zakresu car rental.

Wynajem aut dla firm i klientów indywidualnych

Wynajem samochodu to usługa, która doskonale sprawdza się w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i klientów indywidualnych. Szereg korzyści płynących z wynajmu samochodu osobowego lub dostawczego w wypożyczalni samochodów Carway oraz obecność naszych oddziałów w wielu polskich miastach (m.in.: w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi i Szczecinie), powoduje, że z naszych usług korzysta coraz większa liczba zadowolonych klientów, którzy doceniają zalety i korzyści, jakie płyną z wynajmu samochodów. Jeśli Ty również chcesz:

 • cieszyć się nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym samochodem,
 • nie przejmować się kosztami eksploatacji, płacąc wyłącznie miesięczną ratę wynajmu,
 • zaoszczędzić czas na przeglądach i wizytach w serwisie,
 • przewozić większe ładunki samochodami dostawczymi,
 • zmniejszyć koszty prowadzenia własnej firmy poprzez wynajem pojazdu,
 • otrzymać samochód zastępczy z OC sprawcy,
 • mieć możliwość wynajmu średnio- lub długoterminowego

oferta naszej wypożyczalni aut jest właśnie dla Ciebie!

Wynajem średnio i długoterminowy

Dostępne w naszej wypożyczalni samochody osobowe i dostawcze wynajmujemy na krótkie, średnie lub długie terminy. Zależnie od tego, czy potrzebujesz auta na kilka dni, miesięcy lub lat, jesteśmy w stanie zaoferować ci wygodne i nowoczesne, doskonale wyposażone samochody osobowe i busy z pełnym wyposażeniem i pakietem niezbędnych ubezpieczeń.

Wynajem średnioterminowy trwa od 1 do 23 miesięcy. To doskonała alternatywa dla firm, które potrzebują sprawnego i dostosowanego do ich potrzeb auta osobowego lub dostawczego. Oferowany przez wypożyczalnię Carway średnioterminowy wynajem samochodów to gwarancja atrakcyjnych cen oraz preferencyjnych warunków wynajmu, dzięki którym klient nie martwi się o koszty bieżących napraw, serwisów i przeglądów, płacąc wyłącznie miesięczną ratę za wynajem. Z kolei wynajem długoterminowy to wynajem na minimum 2 lata. Obie proponowane formy wynajmu samochodów stanowią znacznie tańszą alternatywę niż kosztowny zakup samochodu, dlatego są tak chętnie wybierane, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez firmy, które korzystają z możliwości wynajmu samochodów dostawczych oraz busów.

Pojazd zastępczy

Możliwość wynajmu pojazdu zastępczego na czas naprawy własnego samochodu stanowi popularną i niezwykle korzystną alternatywę dla wszystkich tych, którzy na skutek kolizji lub wypadku zmuszeni byli oddać własne auto do naprawy. Wypożyczalnia Carway bierze na siebie wszelkie formalności związane z wypożyczeniem pojazdów zastępczych, a koszty wynajmu takiego samochodu pokrywane są z OC sprawcy wypadku.

Nasze oddziały terenowe znajdują się na terenie całej Polski, gdyż naszym priorytetem jest zapewnienie dostępu do możliwości wynajmu samochodów jak największej liczbie klientów. Znajdziesz nas w miastach takich jak:

 • Warszawa,
 • Poznań,
 • Wrocław,
 • Gdańsk,
 • Katowice,
 • Łódź,
 • Szczecin.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wynajem samochodów – Łódź

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wypożyczalnia Carway oferuje wynajem samochodów osobowych i dostawczych na preferencyjnych warunkach dla klientów indywidualnych i firm z Łodzi. Zapewniamy także możliwość wynajmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy.

Wynajem samochodu - Poznań

Swoim klientom zamieszkującym Poznań, wypożyczalnia samochodów Carway oferuje średnio- oraz długoterminowy wynajem aut osobowych, dostawczych i busów oraz możliwość dostarczenia samochodu zastępczego na czas naprawy auta uszkodzonego w wypadku. Szybko, tanio, solidnie.

Wynajem aut – Wrocław

Dla wszystkich klientów z Wrocławia wypożyczalnia samochodów Carway przygotowała specjalną ofertę, obejmującą wynajem samochodów osobowych i busów dla firm i klientów indywidualnych w atrakcyjnej cenie. Oferujemy także pojazdy zastępcze, opłacane z OC sprawcy.

Wypożyczalnia aut - Warszawa

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Carway oferuje swoim klientom z Warszawy ponad 150 samochodów osobowych, dostawczych i busów w atrakcyjnych cenach. Oferujemy bezpieczne, komfortowe i sprawne samochody, dzięki którym zawsze dotrzesz do celu.