Pomoc na drodze 24h:
+48 501 129 122
Infolinia
801 129 122
ul. Tadeusza Gajcego 2,
60-461 Poznań
Wynajem długoterminowy samochodów - Białystok

Dynamiczny rozwój miasta Białystok, coraz większa liczba firm, korporacji oraz osiedli mieszkaniowych powstających na terenie tego największego miasta w północno-wschodniej Polsce, stolicy województwa podlaskiego, determinuje wzrost zapotrzebowania na wysokiej klasy pojazdy, takie jak samochody osobowe, dostawcze i busy. Mając na celu optymalizowanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, zapewnienie niezależności naszym klientom oraz dostarczenie nowoczesnych, bezpiecznych i stuprocentowo sprawnych samochodów, wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Carway oferuje mieszkańcom Białegostoku możliwość wynajmu samochodów na dogodny termin, w zależności od takich czynników jak:

  • indywidualne preferencje klienta,
  • rodzaj i specyfika prowadzonej działalności gospodarczej,
  • okres, na jaki klient pragnie wypożyczyć samochód,
  • możliwości finansowe klienta.
Wynajem długoterminowy

Jedną z niezwykle popularnych możliwości wynajmu pojazdów, nie tylko na terenie Białegostoku, ale także w wielu innych polskich miastach, jest wynajem długoterminowy. Zapewnia on naszym klientom nieograniczony dostęp do auta, możliwość używania go do celów służbowych oraz prywatnych przy jednoczesnym braku zmartwień o bieżące naprawy i sprawy związane z eksploatacją pojazdu. Wszystkie koszty oraz formalności związane z wynajmem długoterminowym na terenie Białegostoku pozostają w gestii naszej firmy. Wypożyczalnia samochodów Carway zapewnia kompleksową obsługę w zakresie wynajmu samochodów osobowych na długi termin. Dzięki temu, nasi białostoccy klienci płacą wyłącznie miesięczną ratę za wynajem, nie martwiąc się o żadne dodatkowe opłaty.

Zalety wynajmu długoterminowego dla firm

Jeśli prowadzą Państwo działalność gospodarczą na terenie Białegostoku lub dopiero planują jej rozpoczęcie, oferta wynajmu długoterminowego samochodów, prowadzonego przez firmę Carway, będzie doskonałym rozwiązaniem, które pomoże w znaczny sposób obniżyć koszty związane z prowadzeniem firmy. Zakup pojazdu, bez względu na to, czy mowa o samochodzie osobowym, czy dostawczym, koszty związane z jego eksploatacją, bieżące naprawy i związane z nimi przestoje w wykorzystywaniu auta – wszystko to sprawia, że długoterminowy wynajem samochodu opłaca się znacznie bardziej niż kupno lub leasing auta do firmy. Białystok jest jednym z najważniejszych miast, na terenie których prowadzimy swoje usługi w zakresie wynajmu samochodów, dlatego na naszych klientów z tego miasta czeka liczna, doskonale wyposażona flota nowoczesnych samochodów osobowych i dostawczych takich marek jak:

  • Volkswagen,
  • Opel,
  • Citroen,
  • Peugeot,
  • Skoda,
  • Nissan

i wiele innych aut w atrakcyjnych cenach. Biorąc pod uwagę fakt, że wynajem długoterminowy zaczyna się od 24 miesięcy, mają Państwo możliwość wynajmu jednego z kompleksowo wyposażonych samochodów na długi okres, dzięki czemu nie ma obawy, że w którymś momencie nastąpi konieczność zwrotu pojazdu. Dostarczymy dla Państwa auto pod wskazany adres, podobnie sprawa wygląda z jego odbiorem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta długoterminowego wynajmu samochodów była dla Państwa rozwiązaniem komfortowym i przyjaznym.