Pomoc na drodze 24h:
+48 501 129 122
Infolinia
801 129 122
ul. Tadeusza Gajcego 2,
60-461 Poznań
Wynajem samochodów długoterminowy – Kraków

Naszym klientom zamieszkującym Kraków oferujemy szeroki wybór samochodów osobowych i dostawczych na długoterminowy wynajem. Ta forma wypożyczania samochodu doskonale sprawdza się zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują niezależność i potrzebują nieograniczonego dostępu do samochodu, bez konieczności kupna własnego auta. Wypożyczalnia samochodów Carway zapewnia pełne, kompleksowe wsparcie w zakresie wynajmu wysokiej klasy samochodów osobowych oraz dostawczych. Propozycja zaczyna się od ekonomicznych, wygodnych samochodów miejskich, poprzez auta o większej pojemności, doskonałe do przemierzania wielokilometrowych tras, aż po busy i samochody dostawcze, bez których nie ma mowy o skutecznym zarządzaniu firmą i prowadzeniu działalności gospodarczej.

Długoterminowy wynajem samochodu – lepszy od kupna!

Wielką zaletą, jaką posiada długoterminowy wynajem samochodów, jest brak konieczności kupna auta. Dzięki preferencyjnym warunkom nasi klienci mogą wypożyczyć samochód na naprawdę długi termin – od 2 lat wzwyż. W momencie upłynięcia terminu wynajmu, po prostu oddaje się auto z powrotem do wypożyczalni. Jeśli zakup pojazdu przekracza nasze możliwości finansowe lub – w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej – wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem, wynajem długoterminowy samochodu stanowi o wiele korzystniejszą opcję. Jeśli obszarem, na którym prowadzisz swoją firmę, jest Kraków – nasza oferta wynajmu długoterminowego jest właśnie dla ciebie. Nie musisz martwić się o naprawy i przeglądy – to my weźmiemy na siebie dbałość o poprawny stan techniczny i bezpieczeństwo wynajmowanego pojazdu. Jedynym, co będziesz musiał zrobić, jest opłacenie miesięcznej raty. Oferta wynajmu długoterminowego w naszej wypożyczalni zapewnia poczucie komfortu i wygody, jakiego próżno szukać, mając własny samochód – właśnie dlatego cieszy się ona tak wielką popularnością na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

Dlaczego wynajem długoterminowy?

Oprócz wynajmu długoterminowego, oferujemy swoim krakowskim klientom także możliwość średnioterminowego wypożyczania samochodów osobowych i dostawczych. Zakłada ona możliwość wynajmu samochodu na dowolny okres, od 1 do 23 miesięcy. Ta wygodna i korzystna z wielu punktów widzenia forma daje klientom maksymalną niezależność, bowiem zapewnia możliwość korzystania z aut, które są:

  • niezawodne,
  • sprawne technicznie,
  • nowoczesne i doskonale wyposażone,
  • idealnie dostosowane do potrzeb i możliwości klienta,
  • dostępne w atrakcyjnej cenie, na korzystnych i wygodnych dla klienta warunkach.

Mając na uwadze najwyższy komfort i zadowolenie naszych klientów z Krakowa, oferujemy wynajem średnio oraz długoterminowy, a także możliwość wypożyczenia auta zastępczego na czas naprawy samochodu uszkodzonego w wypadku. Koszty takiego wynajmu w całości pokrywane są z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.