Pomoc na drodze 24h:
+48 501 129 122
Infolinia
801 129 122
ul. Tadeusza Gajcego 2,
60-461 Poznań
Oferta specjalna - wynajem średnioterminowy

Jeśli potrzebujesz wynająć samochód na kilka miesięcy? Szybko zbudować lub powiększyć flotę samochodów w swojej firmie? Skorzystaj z naszej oferty wynajmu średnioterminowego. Wybierz klasę samochodu i przejdź do formularza zapytania lub skontaktuj się z infolinią handlową +48 501 129 122, 801 129 122 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora).

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegóły oferty i jej dostępność potwierdzane będą przez pracownika wypożyczalni CarWay, w drodze indywidualnych uzgodnień.

Korzyści płynące z wynajmu średnioterminowego

Wynajem średnioterminowy to brak ograniczeń czasowych, w przeciwieństwie do wynajmu długoterminowego można wynająć dowolny pojazd już nawet na jeden miesiąc (30 dni).

  • W naszej flocie znajduje się ponad 150 pojazdów. Po kontakcie z doradcą i ustaleniu wszystkich szczegółów wynajmu możesz cieszyć się wynajętym samochodem zaraz po podpisaniu umowy – minimum formalności to maksimum zaoszczędzonego czasu.
  • Nasz doradca pomoże wynająć wynająć dowolny pojazd wskazany przez Ciebie oraz rozwieje ewentualne wątpliwości.
  • Ustalając czynsz miesięczny płacisz zawsze tyle samo.
  • Nawiązując z nami współpracę cieszysz się kompleksową obsługą przez cały czas trwania wynajmu (m.in. całodobowa obsługa infolinii, serwis pojazdu, ubezpieczenie, sezonowa wymiana opon, likwidacja szkód, assistance, pojazd zastępczy na wypadek awarii lub uszkodzenia itp.)
  • W przypadku wynajmu średnioterminowego nie musisz wnosić opłaty inicjalnej. Po zakończeniu wynajmu możesz zwrócić pojazd, lub renegocjować warunki, kontynuować wynajem, wymienić pojazd.