Pomoc na drodze 24h:
+48 501 129 122
Infolinia
801 129 122
ul. Tadeusza Gajcego 2,
60-461 Poznań
Wynajem długoterminowy

Interesuje Cię wynajem samochodów dla firmy? Chcesz wypożyczyć auto na czas naprawy prywatnego pojazdu? Bardzo dobrze trafiłeś! Nasza wypożyczalnia samochodów – Carway, pomoże Ci rozwiązać te problemy! Oferujemy wynajem samochodów na terminy odpowiadające potrzebom klientów. Wielką popularnością, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm, cieszy się wynajem długoterminowy, pozwalający cieszyć się wysokiej klasy samochodem w atrakcyjnej cenie, bez obaw o sprawy związane z bieżącą eksploatacją.

Realizujemy wynajem aut osobowych, jak i dostawczych, na terenie całego kraju, za każdym razem dostosowując usługi do wymagań oraz oczekiwań Klienta! Jeśli znajdziesz się w sytuacji, gdy pilnie będzie Tobie potrzebny dodatkowy samochód, wypożyczalnia Carway zaoferuje Ci auto lub nawet kilka aut, adekwatnie do Twoich oczekiwań.

Zalety wynajmu długoterminowego

Zaletą, którą wyróżnia się nasza auto wypożyczalnia są niemal dowolne terminy korzystania przez klientów z naszych samochodów. Wśród firm oraz osób prywatnych, które regularnie korzystają z naszych usług, szczególnym zainteresowaniem cieszy się wynajem samochodów średnio- oraz długoterminowy. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnego leasingu pojazdów. Klasyczny wynajem długoterminowy trwa minimum 24 miesiące. Ten sposób dostępu do samochodu jest zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem niż kosztowny zakup i utrzymywanie własnej floty samochodów. W sytuacji długoterminowego wynajmu przyjmuje on formę outsourcingu, czyli w tym przypadku, powierzenia spraw związanych z obsługą serwisową aut, firmie zewnętrznej. Długoterminowy wynajem samochodów ma więc wiele zalet praktycznych i ekonomicznych. Długoterminowy okres, na który wynajmowane jest auto, pozwala Klientowi spokojnie działać, zamiast zastanawiać się, gdzie za chwilę wypożyczyć kolejny samochód.

Długoterminowe wynajmowanie pojazdów

Podsumowując, można stwierdzić, że długoterminowy wynajem samochodów w wypożyczalni Carway, to:

  • korzystna i opłacalna forma dostępu do aut,
  • gwarancja długoterminowego użytkowania samochodów,
  • pewność bezpieczeństwa i sprawności wynajętego samochodu,
  • niezależność i wygoda,
  • pewność atrakcyjnych cen.

Nasze oddziały znajdziesz w większości dużych polskich miast. Oferujemy długoterminowy wynajem samochodów na terenie m.in.: Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Łodzi, Wrocławia i wielu innych.

Korzystając z wynajmu długoterminowego, jaki oferuje nasza wypożyczalnia, będziesz mógł skupić się całkowicie na swojej działalności, bezpiecznie planując rozwój i inwestycje. Gwarantujemy kompleksową obsługę serwisową samochodu (np. zmian opon, przeglądy okresowe, ubezpieczenia, inne naprawy itd.), za którą nie ponosisz żadnych kosztów! Nie będziesz miał też do czynienia z innymi nieprzewidzianymi kosztami użytkowania auta, jak opłaty wstępne, manipulacyjne, oprocentowania czy ubezpieczenia. Wynajem auta lub kilku aut to realne, a nie jedynie deklarowane korzyści.

Wynajem aut zastępczych

Nasza oferta wynajmu samochodów dotyczy także sytuacji awaryjnych. Wypożyczalnia aut Carway nastawiona jest zarówno na obsługę firm, jak i klienta indywidualnego. Dlatego też posiadamy w swojej ofercie auta zastępcze, na czas naprawy. Nasze doświadczenie z zakresu wynajmu samochodów zastępczych budzi zaufanie i gwarantuje zadowolenie z wybranej usługi oferowanej przez naszą wypożyczalnię.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat proponowanych przez wypożyczalnię Carway usług, skontaktuj się z naszymi konsultantami – telefonicznie lub w formie mailowej.

Białystok

Oferta wypożyczalni samochodów Carway to kompleksowa obsługa firm i klientów indywidualnych z Białegostoku w zakresie wynajmu samochodów na krótki, średni i długi termin. Szybko, tanio i solidnie.

Wrocław

Wypożyczalnia samochodów Carway oferuje klientom z Wrocławia możliwość średnioterminowego i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych. Sprawdź ofertę firmy i skorzystaj z możliwości taniego wynajmu.

Łódź

Samochody osobowe i dostawcze, wynajmowane na krótki i długi termin przez firmę Carway, to gwarancja profesjonalnego wynajmu aut dla klientów indywidualnych oraz firm z Łodzi.

Szczecin

Jeśli zamieszkujesz Szczecin lub prowadzisz na terenie tego miasta własną firmę, sprawdź ofertę wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych Carway, oferującej niedrogie i nowoczesne samochody na wynajem.

Katowice

Dla swoich klientów z Katowic firma Carway przygotowała specjalną ofertę wynajmu samochodów osobowych i busów. Sprawdź dostępne pojazdy oraz ceny oferowane przez firmę Carway.

Gdańsk

Wypożyczalnia samochodów Carway to gwarancja najwyższej jakości oraz konkurencyjnych cen wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie Gdańska. Firma oferuje także auta zastępcze.

Lublin

Oferta wypożyczalni samochodów Carway to gwarancja konkurencyjnych cen i nowoczesnych, doskonale wyposażonych pojazdów dla firm i klientów indywidualnych z Lublina oraz okolic. Sprawdź ofertę firmy.

Kraków

Jeśli potrzebujesz sprawnego i bezpiecznego samochodu osobowego lub dostawczego w konkurencyjnej cenie, sprawdź ofertę wypożyczalni samochodów Carway, oferującej atrakcyjne ceny klientom z Krakowa.